Recent premium Tips result

15.06.2019

15.06.19

19:00

KA Akureyri - Grindavik

Iceland 1-Urvalsdeild
Over+2.5 2 +10

win

2-1 (1-0)
click to see detail

15.06.19

15:30

Kongsvinger - Start

Norway 2-1. Divisjon
Kongsvinger 0 2.3 +13

win

4-2 (0-0)
click to see detail

15.06.19

16:00

Oesters IF - Brommapojkarna

Sweden 2-Superettan
Under 2.25 2.1 -10

lose

2-2 (1-0)
click to see detail

15.06.19

18:00

Slavia Mozyr - FK Slutsk

Belarus 1-Premier League
Draw 3.4 +24

win

1-1 (1-1)
click to see detail

15.06.19

21:00

Canada - New Zealand

World Championship 1-World Cup Grp. E
Canada to win 2.1 -10

lose

2-0 (0-0)
click to see detail

15.06.19

16:00

KSF Prespa Birlik - Ullareds IK

Sweden 4-2. Division Vaestra Goetaland
Ullareds IK to win 2.5 +15

win

1-2 (1-1)
click to see detail

15.06.19

19:30

Uganda - Ivory Coast

Friendlies 1-Friendlies
Uganda +0.5 2.2 +12

win

1-0 (1-0)
click to see detail

15.06.19

13:30

Nantong Zhiyun FC - Zhejiang Greentown

China 2-China League
Zhejiang Greentown to win 2.3 -10

lose

0-0 (0-0)
click to see detail

15.06.19

14:00

Ho Chi Minh City FC - FLC Thanh Hoa

Vietnam 1-V-League
FLC Thanh Hoa 0.25 1.8 +4

win

0-0 (0-0)
click to see detail

15.06.19

21:00

Canada - New Zealand

World Championship 1-World Cup Grp. E
Draw 2.2 +12

win

2-0 (0-0)
click to see detail

15.06.19

16:00

Oppsal - Asker

Norway 3-2. Divisjon Avd. 2
Asker to win 2.1 +11

win

1-3 (0-1)
click to see detail

15.06.19

17:00

Gefle - Sandvikens IF

Sweden 3-1. Division North
Gefle +0.25 2 -10

lose

0-1 (0-1)
click to see detail

15.06.19

15:00

Nakhon Ratchasima FC - Chainat FC

Thailand 1-Thai League
Over+2.5 2.1 +11

win

2-1 (1-0)
click to see detail

15.06.19

18:00

IA Akranes - KR Reykjavik

Iceland 1-Urvalsdeild
IA Akranes to win 2.3 -10

lose

1-3 (0-2)
click to see detail

15.06.19

15:30

Kongsvinger - Start

Norway 2-1. Divisjon
Kongsvinger 0 2.2 +12

win

4-2 (0-0)
click to see detail

15.06.19

18:00

Degerfors - Vaesteraas SK

Sweden 2-Superettan
Over+2.75 1.9 +9

win

3-2 (0-1)
click to see detail

15.06.19

19:00

KA Akureyri - Grindavik

Iceland 1-Urvalsdeild
Over+2.75 2.1 +5.5

win

2-1 (1-0)
click to see detail

15.06.19

19:45

Torpedo Zhodino - FK Vitebsk

Belarus 1-Premier League
Torpedo Zhodino to win 1.9 +9

win

1-0 (1-0)
click to see detail

15.06.19

18:00

FK Haugesund - Brann

Norway 1-Eliteserien
Under 2.5 1.8 +8

win

1-1 (0-1)
click to see detail

15.06.19

13:30

Nantong Zhiyun FC - Zhejiang Greentown

China 2-China League
Draw 3.5 +25

win

0-0 (0-0)
click to see detail

15.06.19

14:00

Rynninge - Nykoepings BIS

Sweden 3-1. Division North
Nykoepings BIS 0.25 1.9 -10

lose

6-4 (5-2)
click to see detail

15.06.19

19:30

Uganda - Ivory Coast

Friendlies 1-Friendlies
Uganda +0.75 1.9 +9

win

1-0 (1-0)
click to see detail

15.06.19

21:00

Malaga - Deportivo La Coruna

Spain 2-LaLiga2 Playoff
Under 2.25 1.9 +9

win

0-1 (0-0)
click to see detail

15.06.19

13:35

Guangzhou R&F F.C. - Wuhan Zall

China 1-Super League
Wuhan Zall 0.25 2.2 +12

win

3-4 (2-1)
click to see detail

15.06.19

14:30

Fram Larvik - Aasane

Norway 3-2. Divisjon Avd. 2
Fram Larvik to win 2.9 +19

win

3-0 (1-0)
click to see detail

15.06.19

16:00

Oppsal - Asker

Norway 3-2. Divisjon Avd. 2
Asker to win 2.1 +11

win

1-3 (0-1)
click to see detail

15.06.19

16:00

KSF Prespa Birlik - Ullareds IK

Sweden 4-2. Division Vaestra Goetaland
KSF Prespa Birlik to win 2.2 -10

lose

1-2 (1-1)
click to see detail

15.06.19

14:00

Broenshoej - AB

Denmark 3-2. Division Promotion Group
AB to win 2.1 +11

win

2-3 (2-1)
click to see detail

15.06.19

16:00

IFK Aamaal - Vaenersborgs FK

Sweden 4-2. Division Norra Goetaland
Vaenersborgs FK to win 2.4 +14

win

3-4 (2-1)
click to see detail

15.06.19

18:00

Degerfors - Vaesteraas SK

Sweden 2-Superettan
Draw 2.4 -10

lose

3-2 (0-1)
click to see detail

15.06.19

19:00

KA Akureyri - Grindavik

Iceland 1-Urvalsdeild
Over+2.25 1.8 +8

win

2-1 (1-0)
click to see detail

15.06.19

14:00

Rynninge - Nykoepings BIS

Sweden 3-1. Division North
Nykoepings BIS 0.25 1.9 -10

lose

6-4 (5-2)
click to see detail

15.06.19

16:00

Torns IF - Ljungskile

Sweden 3-1. Division South
Ljungskile -0.5 2.2 +12

win

1-3 (0-0)
click to see detail

15.06.19

13:30

Guizhou Hengfeng - Shijiazhuang Ever Bright

China 2-China League
Guizhou Hengfeng to win 2.4 +14

win

2-1 (1-1)
click to see detail

15.06.19

16:00

Oppsal - Asker

Norway 3-2. Divisjon Avd. 2
Asker to win 2.1 +11

win

1-3 (0-1)
click to see detail

15.06.19

18:00

Ukraine U20 - South Korea U20

World Championship U-20 1-World Cup U20 Final Stage
Ukraine U20 -0.5 2.4 +14

win

3-1 (1-1)
click to see detail

15.06.19

16:00

Taeby FK - IFK Stocksund

Sweden 4-2. Division Norra Svealand
Taeby FK to win 1.9 +9

win

3-1 (1-1)
click to see detail

15.06.19

14:00

Aarhus Fremad - Vanloese

Denmark 3-2. Division Promotion Group
Aarhus Fremad to win 2.1 -10

lose

1-2 (0-1)
click to see detail

15.06.19

18:00

Ukraine U20 - South Korea U20

World Championship U-20 1-World Cup U20 Final Stage
South Korea U20 0.25 1.9 -10

lose

3-1 (1-1)
click to see detail

15.06.19

13:30

Guizhou Hengfeng - Shijiazhuang Ever Bright

China 2-China League
Guizhou Hengfeng to win 2.4 +14

win

2-1 (1-1)
click to see detail

15.06.19

16:00

FC Trollhaettan - Eskilsminne IF

Sweden 3-1. Division South
FC Trollhaettan -0.75 1.9 +4.5

win

3-2 (1-2)
click to see detail

15.06.19

18:00

Degerfors - Vaesteraas SK

Sweden 2-Superettan
Vaesteraas SK 0.25 2 +10

win

3-2 (0-1)
click to see detail

15.06.19

13:30

Mexico U22 - Ireland U21

Toulon Tournament 1-Toulon Tournament Final Stage
Ireland U21 0.25 1.9 +4.5

win

0-0 (0-0)
click to see detail

15.06.19

18:00

FK Haugesund - Brann

Norway 1-Eliteserien
Under 2.5 1.8 +8

win

1-1 (0-1)
click to see detail

15.06.19

16:00

Gamla Upsala - IFK Lidingoe

Sweden 4-2. Division Norra Svealand
Gamla Upsala to win 3 +20

win

2-0 (1-0)
click to see detail

15.06.19

14:00

HIK - Brabrand

Denmark 3-2. Division Promotion Group
Brabrand to win 2 +10

win

1-4 (1-2)
click to see detail

15.06.19

13:30

Nantong Zhiyun FC - Zhejiang Greentown

China 2-China League
Draw 3.5 +25

win

0-0 (0-0)
click to see detail

15.06.19

14:30

Fram Larvik - Aasane

Norway 3-2. Divisjon Avd. 2
Aasane to win 2.2 -10

lose

3-0 (1-0)
click to see detail

15.06.19

13:35

Guangzhou R&F F.C. - Wuhan Zall

China 1-Super League
Guangzhou R&F F.C. to win 2.3 +13

win

3-4 (2-1)
click to see detail

15.06.19

19:30

Uganda - Ivory Coast

Friendlies 1-Friendlies
Uganda +0.5 2.2 +12

win

1-0 (1-0)
click to see detail

15.06.19

16:00

Brazil U22 - Japan U22

Toulon Tournament 1-Toulon Tournament Final Stage
Brazil U22 -0.75 1.9 -10

lose

1-1 (1-1)
click to see detail

15.06.19

19:30

Uganda - Ivory Coast

Friendlies 1-Friendlies
Uganda +0.5 2.2 +12

win

1-0 (1-0)
click to see detail

14.06.2019

14.06.19

19:00

FC Linkoeping City - IF Sylvia

Sweden 3-1. Division North
Over+3.5 2.1 +11

win

3-2 (2-0)
click to see detail

14.06.19

21:00

Bohemian FC - Shamrock Rovers

Ireland 1-Premier Division
Shamrock Rovers to win 2.1 -10

lose

2-1 (1-0)
click to see detail

14.06.19

20:45

Athlone Town - Cabinteely

Ireland 2-1. Division
Athlone Town +0.5 1.9 +9

win

2-2 (0-0)
click to see detail

14.06.19

21:15

Fylkir - Breidablik

Iceland 1-Urvalsdeild
Breidablik to win 2.1 -10

lose

4-3 (2-1)
click to see detail

14.06.19

17:30

TPS - Musan Salama

Finland 2-Ykkonen
Musan Salama 0.75 2 +10

win

1-2 (1-2)
click to see detail

14.06.19

17:00

Atlantas Klaipeda - Riteriai

Lithuania 1-A Lyga
Draw 2.4 -10

lose

2-3 (2-0)
click to see detail

14.06.19

21:15

FH Hafnarfjordur - Stjarnan

Iceland 1-Urvalsdeild
Stjarnan 0.25 1.9 +4.5

win

2-2 (0-1)
click to see detail

14.06.19

18:00

Jamaica - Italy

World Championship 1-World Cup Grp. C
Over+3.5 1.8 +8

win

0-5 (0-2)
click to see detail

14.06.19

20:45

Shelbourne - Drogheda United

Ireland 2-1. Division
Shelbourne to win 2.2 +12

win

2-1 (1-1)
click to see detail

14.06.19

21:00

England - Argentina

World Championship 1-World Cup Grp. D
Under 3.25 2 +10

win

1-0 (0-0)
click to see detail

14.06.19

18:00

Kajha - FCV

Finland 3-Kakkonen - Lohko C
Kajha to win 4 -10

lose

1-2 (0-0)
click to see detail

14.06.19

15:00

Japan - Scotland

World Championship 1-World Cup Grp. D
Japan -0.75 1.9 +4.5

win

2-1 (2-0)
click to see detail

14.06.19

20:45

Wexford FC - Limerick

Ireland 2-1. Division
Wexford FC +0.5 1.9 +9

win

0-0 (0-0)
click to see detail

14.06.19

21:00

England - Argentina

World Championship 1-World Cup Grp. D
Under 3 2.3 +13

win

1-0 (0-0)
click to see detail

14.06.19

14:00

Shanghai SIPG FC - Guangzhou Evergrande

China 1-Super League
Guangzhou Evergrande 0.5 1.9 +9

win

0-2 (0-1)
click to see detail

14.06.19

18:00

Kajha - FCV

Finland 3-Kakkonen - Lohko C
FCV to win 2 +10

win

1-2 (0-0)
click to see detail

14.06.19

20:45

Shelbourne - Drogheda United

Ireland 2-1. Division
Shelbourne to win 2.2 +12

win

2-1 (1-1)
click to see detail

14.06.19

21:15

FH Hafnarfjordur - Stjarnan

Iceland 1-Urvalsdeild
Draw 3.4 +24

win

2-2 (0-1)
click to see detail

14.06.19

20:45

Shelbourne - Drogheda United

Ireland 2-1. Division
Shelbourne to win 2.2 +12

win

2-1 (1-1)
click to see detail

14.06.19

21:15

Fylkir - Breidablik

Iceland 1-Urvalsdeild
Fylkir to win 3.5 +25

win

4-3 (2-1)
click to see detail

14.06.19

19:00

FK Kauno Zalgiris - Zalgiris Vilnius

Lithuania 1-A Lyga
Zalgiris Vilnius to win 2.2 +12

win

3-4 (2-3)
click to see detail

14.06.19

20:45

Athlone Town - Cabinteely

Ireland 2-1. Division
Athlone Town +0.5 1.9 +9

win

2-2 (0-0)
click to see detail

14.06.19

21:15

FH Hafnarfjordur - Stjarnan

Iceland 1-Urvalsdeild
FH Hafnarfjordur to win 2.3 -10

lose

2-2 (0-1)
click to see detail

14.06.19

21:00

Bohemian FC - Shamrock Rovers

Ireland 1-Premier Division
Shamrock Rovers to win 2.1 -10

lose

2-1 (1-0)
click to see detail

14.06.19

21:15

Fylkir - Breidablik

Iceland 1-Urvalsdeild
Fylkir +0.5 1.8 +8

win

4-3 (2-1)
click to see detail

14.06.19

20:45

Wexford FC - Limerick

Ireland 2-1. Division
Wexford FC +0.5 1.9 +9

win

0-0 (0-0)
click to see detail

14.06.19

21:15

Vikingur Reykjavik - HK Kopavogs

Iceland 1-Urvalsdeild
Vikingur Reykjavik to win 2.3 +13

win

2-1 (2-1)
click to see detail

14.06.19

20:45

Wexford FC - Limerick

Ireland 2-1. Division
Wexford FC +0.5 1.9 +9

win

0-0 (0-0)
click to see detail

14.06.19

17:30

TPS - Musan Salama

Finland 2-Ykkonen
Musan Salama 0.75 2 +10

win

1-2 (1-2)
click to see detail

14.06.19

15:00

Japan - Scotland

World Championship 1-World Cup Grp. D
Japan -0.75 1.9 +4.5

win

2-1 (2-0)
click to see detail

14.06.19

19:30

Valbo FF - Kvarnsvedens IK

Sweden 4-2. Division Norra Svealand
Valbo FF to win 2.3 -10

lose

0-1 (0-1)
click to see detail

14.06.19

21:15

Fylkir - Breidablik

Iceland 1-Urvalsdeild
Fylkir to win 3.5 +25

win

4-3 (2-1)
click to see detail

14.06.19

21:15

Vikingur Reykjavik - HK Kopavogs

Iceland 1-Urvalsdeild
Vikingur Reykjavik to win 2.3 +13

win

2-1 (2-1)
click to see detail

14.06.19

17:00

Atlantas Klaipeda - Riteriai

Lithuania 1-A Lyga
Riteriai to win 1.9 -10

lose

2-3 (2-0)
click to see detail

14.06.19

20:45

Athlone Town - Cabinteely

Ireland 2-1. Division
Athlone Town +0.25 1.9 +4.5

win

2-2 (0-0)
click to see detail

14.06.19

13:35

Chongqing Lifan - Shandong Luneng

China 1-Super League
Chongqing Lifan +0.25 1.9 +4.5

win

1-1 (0-0)
click to see detail

13.06.2019

13.06.19

17:30

Haka - MYPA

Finland 2-Ykkonen
Under 3.25 2.1 +11

win

2-0 (1-0)
click to see detail

13.06.19

16:00

Chile U23 - China U23

Toulon Tournament 1-Toulon Tournament Placement Matches
China U23 1.25 1.9 +4.5

win

2-1 (2-1)
click to see detail

13.06.19

17:30

Haka - MYPA

Finland 2-Ykkonen
Under 3.5 1.9 +9

win

2-0 (1-0)
click to see detail

13.06.19

19:00

Lidkoepings FK - IFK Tidaholm

Sweden 4-2. Division Norra Goetaland
Lidkoepings FK to win 1.9 +9

win

2-1 (0-1)
click to see detail

13.06.19

17:30

Klubi 04 - Mikkelin Kissat

Finland 3-Kakkonen - Lohko A
Klubi 04 to win 2.1 +11

win

1-1 (1-0)
click to see detail

13.06.19

17:30

Haka - MYPA

Finland 2-Ykkonen
Under 3.5 2 +10

win

2-0 (1-0)
click to see detail

13.06.19

17:30

Sudet - FC Reipas

Finland 3-Kakkonen - Lohko A
FC Reipas to win 1.8 +8

win

1-5 (1-1)
click to see detail

13.06.19

18:00

Australia - Brazil

World Championship 1-World Cup Grp. C
Australia -0.5 2.2 +12

win

3-2 (1-2)
click to see detail

13.06.19

21:00

South Africa - China

World Championship 1-World Cup Grp. B
Under 2.25 2 +10

win

0-1 (0-1)
click to see detail

13.06.19

18:00

Australia - Brazil

World Championship 1-World Cup Grp. C
Australia to win 2.2 +12

win

3-2 (1-2)
click to see detail

13.06.19

17:30

Sudet - FC Reipas

Finland 3-Kakkonen - Lohko A
FC Reipas to win 1.8 +8

win

1-5 (1-1)
click to see detail

13.06.19

23:30

Union La Calera - Magallanes

Chile Cup 1-Cup
Draw 2.3 +13

win

3-2 (2-2)
click to see detail

13.06.19

18:00

Australia - Brazil

World Championship 1-World Cup Grp. C
Australia -0.25 1.9 +9

win

3-2 (1-2)
click to see detail

13.06.19

17:30

Sudet - FC Reipas

Finland 3-Kakkonen - Lohko A
FC Reipas to win 1.8 +8

win

1-5 (1-1)
click to see detail

13.06.19

23:30

Union La Calera - Magallanes

Chile Cup 1-Cup
Draw 2.3 +13

win

3-2 (2-2)
click to see detail

13.06.19

21:00

Mallorca - Albacete

Spain 2-LaLiga2 Playoff
Mallorca to win 1.8 +8

win

2-0 (1-0)
click to see detail

13.06.19

18:00

Australia - Brazil

World Championship 1-World Cup Grp. C
Australia -0.5 2.2 +12

win

3-2 (1-2)
click to see detail

13.06.19

19:00

Lidkoepings FK - IFK Tidaholm

Sweden 4-2. Division Norra Goetaland
Lidkoepings FK to win 1.9 +9

win

2-1 (0-1)
click to see detail

13.06.19

17:30

Klubi 04 - Mikkelin Kissat

Finland 3-Kakkonen - Lohko A
Klubi 04 to win 2 +10

win

1-1 (1-0)
click to see detail